Announcement: #NishaYourLive goes live in two weeks

Co byś zrobił gdybyś dostał do zabawy ogromną ilość mebli, dodatków w postaci poduszek, tkanin, obrazów a nawet ceramiki a następnie mógł układać je w nieskończenie wiele konfiguracji? Ja, niewiele myśląc – zabrałabym się do komponowania. I właśnie to będę robić podczas nadchodzących Targów WyRÓBkup w ramach tegorocznego Wawa Design Festiwal.

[for English scroll down]

Plan jest prosty. Na wydzielonej pomiedzy stoiskami przestrzeni zbuduję dwie ściany, które utworzą fragment pokoju. Następnie przez dwa dni, to jest 13 oraz 14 września, będę w nich tworzyć aranżacje wykorzystując przedmioty producentów, którzy znajdą się na targach. Dzięki temu każdy, kto odwiedzi w tych dniach Soho Factory będzie mógł lepiej wyobrazić sobie jak niektóre meble i dodatki mogą wyglądać w kontekście prawdziwego wnętrza. W ten sposób również idea #NishaYourLife po raz pierwszy zostanie zrealizowana na żywo. Będzie to także szansą, aby się poznać, przybić piątkę albo ponarzekać, że coś do czegoś nie pasuje.

A więc włączajcie swoją wyobraźnię, dobre nastroje i głosujcie nogami na WyRÓBkup. Widzimy się już za dwa tygodnie! O szczegółach będę informować w kolejnych postach. A na dzień dzisiejszy polecam Waszej uwadze grafikę (by Mani Świątek) reklamującą całą akcję.

Trzymacie się ciepło i #NishaYourLife

Nisha2poprawione

 

***

What would you do if you’ve been given a huge amount of furniture, accessories, textiles, pillows and even ceramics and then would be able to mix them in a countless number of compositions? I – not thinking much – would start right away. And that is exactly what I am going to do during this year’s Wawa Design Festiwal.

In a specially designed space in the middle of WyRÓBkup fair in Soho Factory in Warsaw, I will create stylisations using products from the producers gathered on the fair. That way, everyone visiting will have a chance to imagine those products in a real interior context. It would be also the first time for #NishaYourLife to come to live! Do not hesitate to come and say ‚hello!’ or even complain on the stylisations themselves.

So, put on your happy hats, plug in your imaginations and vote with your legs for WyRÓBkup fair! Let’s see each other in 2 weeks, 13th and 14th of September. In the meantime have a look on an ad with all the details.

All the best and #NishaYourLife

Reklamy

2 responses to “Announcement: #NishaYourLive goes live in two weeks

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s