WyRÓBkup fair: quick summary

Słowa te piszę ostatkiem sił i resztką powoli opadających emocji. Z każdym kolejnym łykiem wina czuję rozlewający się po ciele błogi spokój i poczucie satysfakcji.

[English version soon]

Za mną dwa kreatywne dni tworzenia różnych zestawień mebli i dodatków. Dwa dni fotografowania. Dwa dni fizycznej pracy polegającej na noszeniu mebli, betonowych kubików, lamp, pledów, poduszek, stołów i krzeseł. Dwa dni zdobywania doświadczenia i zawierania nowych znajomości.

I tęże wspomnianą resztką sił wrzucam skromną fotogralcję. Stylizacje, które wykonałam podczas targów WyRÓBkup będę systematycznie wrzucać w ramach coniedzielnych stylizacji. Ta garść zdjęć musi Wam na razie wystarczyć.

Mówiąc bardzo skrótowo poziom stoisk na targach był wyrównany, a asortyment – różnorodny. Na stoiskach z meblami dominował styl industrialno – recyklingowy (m.in. Gdel, Garage, Koncept Design, Wine&Wood). Było sporo wysokiej jakości ceramiki (m.in. Inżynieria Designu, Manufaktura Polcelany i Emwu Studio) oraz tekstyliów (m.in. Agata Melerska czy Full of Grey). Pojawiło się również wiele pięknie wykonanych zabawek, mebli i akcesoriów dla dzieci (m.in. Kiziu Miziu, Szumne Beboki, Firdum Dyrdum). W tym roku odwiedziłam już co najmniej cztery tego typu imprezy, dlatego wielkim plusem WyRÓBkup było dla mnie także to, że wiele z firm widziałam po raz pierwszy.

To tyle słowem szybkiego podsumowania. Tymczasem jutro zaczynam przygotowania do wyjazdu. Wybieram się na tygodniowe wakacje do Rzymu! Z tego powodu poniedziałkowe Inspiracje Tygodnia zostaną zmotyfikowane pod temat wyprawy, tym samym rozpoczynając cykl wpisów o Wiecznym Mieście. Mam nadzieję, że nie możecie się ich doczekać tam samo jak ja.

A teraz obiecana fotorelacja:

BeFunky_DSC08657.jpg

BeFunky_DSC08636.jpgBeFunky_DSC08653.jpgBeFunky_DSC08511.jpgDSC08525BeFunky_DSC08650.jpgBeFunky_DSC08639.jpgBeFunky_DSC08655.jpgBeFunky_DSC08573.jpgBeFunky_DSC08652.jpgBeFunky_DSC08621.jpgBeFunky_DSC08725.jpg

A na koniec taka mała sugestia. Odnośnik do fejsa znajduje się pod postem.

Na koniec mała sugestia. Odnośnik do fejsa znajduje się pod postem.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s